22 лист. 2021
Відео флешмоб учнів 7 класу Хуторо-Губиниської гімназії з нагоди вшанування пам'яті Небесної сотні та Свята Гідності і Свободи України.

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
Ми пишаємося тим, що живемо в країні з такою багатою історією. Україна пройшла тисячолітній шлях – від часів могутньої Київської Русі до сучасної незалежної країни. Нашим пращурам неодноразово доводилось відбивати загарбників та захищати рідні оселі від чужинців.
Віримо, що зникнуть ненависть, несправедливість, жорстокість і безсердечність. Запанує щастя і добробут під блакитним безхмарним небом серед безкрайнього золотого поля.
Відео флешмоб провели учні 7 класу Хуторо-Губиниської гімназії з нагоди вшанування пам'яті Небесної сотні та Свята Гідності і Свободи України.