19 лист. 2021

З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді до дотримання правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року було проведено Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому» для учнів Хуторо-Губиниської гімназії.
Під час уроків у кожному клісі учні продемонстрували свої знання з теми, пригадали значення дорожних знаків, правила дорожнього руху для велосипедистів, водіїв автомобілів та пішоходів.
Метою проведених заходу є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати!
Бережіть себе та своїх близьких!!!