Тиждень безпеки дорожнього руху

24 трав. 2021
Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбувся шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.
Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
В рамках тижня класними керівниками були проведені:
Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.
Вікторина "Життя - це наш безцінний дар".
Бесіда "Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність."
Гра "Перехід " знайомство з дорожніми знаками.
Вікторина "Знай і вивчай правила дорожнього руху".
Розгадування загадок та кросвордів на тему : "Правила безпечної поведінки на вулиці"
Конкурс малюнків "Безпечна дорога- безпечна країна"
Онлайн вікторина "Я учасник дорожнього руху- що я знаю про ПДР".
Онлайн - лекція "Велосипедист як учасник дорожнього руху."
Перегляд відеоуроків з безпеки на дорозі, які розробила патрульна поліція.
Перегляд відео про надання першої допомоги постраждалим в дтп
Онлайн челендж " Будь Помітним на дорозі"
з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!