Протидія наркоманії

25 лист. 2021
В Хуторо - Губиниській гімназії проведена низка виховних заходів "Говоримо про шкідливі звички"

Головні цінність суспільства - життя і здоров’я людини. В умовах ускладнення життя, між особистісних зв’язків і стосунків державний курс освітньої політики ва Україні передбачає пропаганду здорового способу життя, виховання здорового молодого покоління, якому жити і працювати в новій державі. Основними причинами негативних змін у здоров’ї нації є погіршення економічної ситуації, низький рівень державного медичного обслуговування, несприятливі умови, соціальна напруженість. Україна підтримала Конвенцію ООН про постійний розвиток людства. Головне – це безпека кожної людини.
На цьому тижні і в нашій Хуторо- Губиниській гімназії проведені виховні заходи, щоб ознайомити учнів із шкідливими звичками, довести до їх свідомості, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров'я;
з метою фор­мувати в учнів негативного ставлення до шкідливих звичок (паління, вживання алкогольних напоїв, наркотиків);
виховати дбайливе ставлення до власного здоров'я.